Перший сезон London Fashion Day став великим успіхом, об’єднавши талановитих дизайнерів моди та власників брендів з різних країн Європи та Великої Британії у галузі одягу, взуття та аксесуарів. Захід відбувся 22 квітня і забезпечив унікальну платформу для просування молодих дизайнерів та брендів, допомагаючи їм здобути заслужене визнання та популярність на міжнародному рівні.
Протягом дня учасники мали можливість побачити революційні колекції нових дизайнерів, а також знайомитись з іншими фахівцями модної галузі та обмінюватись ідеями. У цьому сезоні було представлено шість колекцій, чотири з яких представляли роботу відомих українських дизайнерів. Ці колекції продемонстрували різноманітність та креативність модної галузі, і ми пишаємося тим, що змогли забезпечити платформу для виставки робіт таких талановитих людей.

Ми віримо, що London Fashion Day допоможе підвищити престиж не лише британської модної індустрії, але й модної галузі в цілому. Ми прагнемо надихнути нове покоління дизайнерів, які будуть продовжувати розвивати модну та стильну індустрію в майбутньому.

Фото: @sovadalufer
Офіційний сайт проєкту: https://londonfashionday.co.uk/