London Fashion Day – ініціатива, яка об’єднує талановитих модельєрів і власників брендів з усієї Європи та Великобританії у сфері одягу, взуття та аксесуарів.

Проект відбудеться 22 квітня і обіцяє стати знаковою подією у світі моди та стилю, що об’єднає професіоналів та ентузіастів фешн-індустрії. Протягом дня буде можливість побачити революційні колекції від нових дизайнерів, а також поспілкуватися з іншими професіоналами індустрії моди та обмінятися ідеями. Цього сезону буде представлено 6 колекцій, 4 з яких представляють роботи відомих українських дизайнери:
Anna Dobrydneva by Sadnytskyy
SEMENENKO
Law of Love
PINKAL LAD
Olena Dat’s
SOMY LONDON

Ця унікальна подія об’єднає талановитих людей, які поділяють спільну пристрасть до моди та хочуть поділитися своїми творіннями з рештою світу. London Fashion Day стане платформою для просування молодих дизайнерів і брендів, допоможе їм отримати заслужене визнання і популярність на міжнародному рівні.

Організатори вірять, що London Fashion Day допоможе підвищити престиж не лише британської модної індустрії але й надихне нове покоління дизайнерів, які продовжуватимуть розвивати індустрію моди та стилю в майбутньому.

Партнери проекту:
Le carassin
Natkina
Hileya Running the time
Oblique
Burceva
Ukrainian Trend Store
AK Consul
The College of Haringey, Enfield and North East London
Conel Creative Hub
Cool’baba
WOW Fashion
UF

http://londonfashionday.co.uk