Три автомобілі Nissan X-Trail, Ford Transit та Mercedes Sprinter передали військовослужбовцям представники ГО «Лікарський фронт» та ГО FENIX CHARITY. Автівки придбали волонтери громадських об’єднань на кошти, зібрані під час заходу “CHARITY 100лиця”, який відбувся у Києві 23 січня. Нагадаємо, що під час благодійного аукціону було зібрано 1 118 000 грн. На жаль не вдалося зібрати суму необхідну на придбання системи “антидрон”. Але Громадські асоціації отримали терміновий запит від батальйону «АЗОВ», військової частини А0998 зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, Головного Військового Клінічного Госпіталю та 3 батареї, 39 ГСАД, 60 бригади, яка вирушає на «0», про необхідність придбання автомобілів та мікроавтобусів. Було негайно прийнято рішення перенаправити кошти на придбання автомобілів: Nissan X-Trail, Ford Transit та Mercedes Sprinter, які дуже необхідні хлопцям якна передовій.

 

Народна артистка Ольга Сумська, співачки Люся Кава, СолоХа та Софія Єгорова доєдналися до цієї благодійної акції і ще раз публічно подякували нашим військовим і нагадали всім, що подібну допомогу від кожного з нас потрібно надавати до самого Дня Перемоги.

 

За словами Андрія Лисецького, засновника ГО «Лікарський Фронт»: «Волонтери, громадські організації та  благодійні фонди щоденно працюють заради допомоги нашим військовим. Усі наші сумісні зусилля крок за кроком наближають до Перемоги, а єдність та самовідданість українського народу надихає не тільки самих українців, але і людей по всьому світу.»

 

«Наші хлопці та дівчата ЗСУ тримають фронт, захищаючи нас кожну хвилину. Попереду ще багато битв, а потім ще дуже багато роботи по відновленню України з попелу. Ми вистоїмо та переможемо. PER ASPERA AD ASTRA! Разом, ми – СИЛА! Все буде УКРАЇНА!» – говорить засновниця ГО FENIX CHARITY Марина Філіпенко.