W8LESS – Весняна Колекція: Свобода та Стиль без Меж

Український бренд W8LESS, на чолі з Анною Шаш, презентує весняну колекцію одягу, яка складається з нео-класичних костюмів, трикотажних лонгслівів та тунік, суконь та сорочок різного крою. Як і завжди більшість лінійки представлена в фірмовому чорному відтінку та доповнена класичними білими, сірими та бежевими кольорами.

“Ця колекція стирає кордони віку, статусу, ваги та гендерної приналежності. В цих речах ви вільні та зухвалі, могутні та стримані”,

– Анна Шаш.

Колекція в черговий раз питає кожного з нас коли, як не зараз святкувати життя? Навмисне ошатно одягтися на роботу — дивуючи і надихаючи колег, а ввечері трансформувати образ таким чином, щоб комфортно почувати себе на балеті чи побаченні. Атласний кардиган-смокінг в поєднанні з сукнею з відкритою спиною, або шкіряний піджак з шортами нижче коліна. Весняна колекція побудована, як індивідуальний конструктор — комбінується все: ви можете надихатися fashion-зйомкою, користуватися послугами стилістів в бутіку, або створювати власну історію.

“Наприкінці минулого року у мене з?явилось нове татуювання – така собі недосконала спіраль життя, яка уособлює в собі мої злети та падіння”,

– Анна Шаш.

Такий аутентичний принт тепер прикрашає футболки та світшоти весняної колекції: чорний трикотаж в поєднанні з білою стрічкою. Це оберіг-нагадування для кожного шанувальника бренду, який закликає завжди тримати фокус уваги на своїй лінії життя, попри неідеальність цього світу. 

w8less.com.ua | Instagram

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search