Український бренд W8LESS, на чолі з Анною Шаш, презентує нову колекцію одягу присвячену коханню, яка вже стала традиційною та щорічною. В цьому році Love collection розкриває тему кохання через увагу до рідних міст, де ми закохуємося, живемо, творимо… Як і кожен з нас, W8LESS, має свої знакові місця в Україні, що лягли в основу масштабного відео-кампейну з використанням доповненої реальності.

“Обʼємне серце, яке ви зараз бачите у відео-кампейні, було створено за допомогою новітньої компʼютерної графіки. В реальності це флагманська модель Love collection, виготовлена з 48 шарів фатину”, – Анна Шаш.

Головною ознакою Love collection стали напівпрозорі тканини та джинс, серця з фатину та неопрену. Обʼєм та багатошаровість створюють незвичну візуальну ілюзію, якою бренд прикрасив знакові місця в Києві, Львові та Одесі. Лімітована лінійка має як практичні речі на кожен день: спортивні світшоти, джинси, так і привабливі топи та боді, які допоможуть знайти кохання.

“Love collection — це про легке серце, сповнене кохання до себе та своїх знакових міст в Україні. Як би складно нам не було, наше кохання один до одного надихає та дарує крила свободи”, – Анна Шаш.

І ще пару слів про наш масштабний відео-кампейн з використанням доповненої реальності — він торкає серце наших спогадів про важливі моменти з життя бренду. В Одесі народилася та зростала Анна, у Львові був звʼязаний наш перший снуд, а в Києві живе та працює вся наша команда..❤️