Вперше за три роки український бренд PASKAL повернувся на подіум. В межах Лондонського тижня моди була представлена нова колекція «Out of the Cocoon».

Один сплеск крил метелика може все змінити. Колись ця зміна була жаданою, згодом стала забутою, а тепер здається непроханою та невблаганно правдивою. Скінченність і вічність стають очевидними, швидкоплинність життя робить його ще прекраснішим, а порядок речей кристалізується в циклічності. Метелик несе вагу цих сенсів на своїх ефірних крилах, символізуючи трансформаційну крихку красу.

Лейтмотив колекції «Out of the Cocoon» — метелик — оприявнюється на об’ємних топах, мінісукнях і спідницях. Шовкові комбінації, прикрашені метеликами зі склоподібної органзи, — домінантний елемент колекції та грайливих силуетів PASKAL. Інші моделі — скульптурні, своєрідні артоб’єкти з техно-крепу та атласу, вирізаного у фірмовій техніці бренду «лазеркат».

Джулі Паскаль досліджує чесність і сексуальність, керуючись зрілим, чуттєвим підходом. Краса видається прямолінійною, вільною від ілюзій, та водночас замріяною. Глибокі вирізи вкриті метеликами, їхня прозорість схильна розкривати жіноче тіло та дух в дизайнах PASKAL.

Джулі Паскаль

Джулі Паскаль

Кольорова гамма імітує природні тони: то нейтральна, то екзотична, неподільна у своїй синхронності. Чорний і білий протиставляються райдужному градієнту, між ними простягаються інфантильні блакитний і рожевий. Цілковита монохромність підкреслюється яскравими кольорами та фантазійними блискучими кристалами. Їхні грані поширюють світло в нелінійному часі. Шари хаосу розгортаються в поезії кожного дня, жорстоко, але чарівно. Горизонт подій широкий, як ніколи. Крихітна цятка рухається над нами, наближається, чується плескіт з покинутого сну.

З’являється  метелик.