У селі Нові Петрівці відбувся благодійний весняний концерт для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Громадська організація “FENIX CHARITY” спільно з Благодійним фондом “Діти Дітям” виступили організаторами заходу.

Діти зараз дуже потребують не тільки на гуманітарну, медичну, але й психологічну підтримку. Для глядачів — це можливість переключитися від повсякденних тривог під час війни, зустрітися із зірками та дитячими кумирами. Для артистів — можливість допомагати тим, хто цього потребує.

У концерті взяли участь Ольга Сумська, Люся Кава, Солоха, Амадор Лопес, Софія Єгорова, Артур Боссо. Ведучими заходу були: Народна артистка України Ольга Сумська та засновниця  ГО «FENIX CHARITY» Марина Філіпенко.

На концерт прийшло близько 200 гостей. Зі сцени звучали найпопулярніші українські пісні. Виступ артистів був прийнятий дітьми дуже тепло: діти від душі сміялися, танцювали та співали разом із зірками.

До початку концерту волонтери організували для дітей дискотеку із казковими аніматорами.

Весняний концерт у селищі Нові Петрівці пройшов за підтримки Корпорації «Українські мінеральні води».

Подяка дітей надихнула артистів та організаторів на розширення можливості надання їм допомоги із залученням партнерів.

Фонд «Діти Дітям» передав 200 пар модного взуття бренду LAPSI для багатодітних та малозабезпечених сімей, якими опікується ГО Асоціація багатодітних сімей «Перлина».

Корпорація «Українські мінеральні води» пригощала глядачів мінеральною водою «Куяльник» і «Тонус». Гасло компанії: «Тонус Кисень – вода для тих, хто піклується про свою красу та здоров’я».

Всі діти отримали найсмачніші подарунки від Американських справжніх донатів DONATS CLUB.

Окрема подяка за підтримку: стоматології “Elite dental” та громадській організації “My safety friends”.