21 лютого українські бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL та FROLOV представлять колекції на London Fashion Week у рамках UFW International Season FW23-24.

Цього сезону British Fashion Council та London Fashion Week підтримали Ініціативу “Support Ukrainian Fashion”, створену Ukrainian Fashion Week для допомоги дизайнерам та брендам України у зв’язку з  початком повномасштабної війни. 

Це 12 професійна подія в рамках Ініціативи за цей трагічний рік. Світова fashion спільнота продовжує засвідчувати потужну підтримку української fashion індустрії.

“Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо креативності, задля підтримки духу в часи війни. Творити, а не руйнувати наше покликання. Для мене цей показ – це наш прояв волі до життя. Це реалізація нашої сили творити попри все. Попри роботу в найнестабільніших і важких умовах, під звуки сирен повітряної тривоги… Разом з командою ми продовжуємо розробляти колекції. Ми знаємо для чого ми працюємо – заради нашого спільного квітучого майбутнього. Завдяки самовідданій праці команди UFW й підтримки наших британських колег та американського народу, ми маємо нагоду представити українську культуру світові й можливості розвивати наш бізнес на міжнародній арені під час війни” – Юлія Паскаль, засновниця та креативна директорка PASKAL.

Не зважаючи на складні умови, дизайнери України продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week продовжує підтримувати їх у другому міжнародному сезоні. Українські бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL та FROLOV. представлять колекції на London Fashion Week у форматі спільного показу.

«Для нас дуже важливий цей показ. Це – сигнал того, що ми як бренд все ще функціонуємо, створюємо нові колекції та не падаємо духом. Лондон – одне з найкращих місць для такого прояву, адже сюди прикута увага усієї світової fashion спільноти. Нам важливо надіслати світу сигнал, що Україна – чудова країна, здатна на креатив за будь-яких умов», – Ксенія Шнайдер, засновниця та креативна директорка KSENIASCHNAIDER.

Показ українських дизайнерів відбудеться завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

“За умов війни український fashion бізнес підкорює світ своєю стійкістю та креативністю. Три відомі українські бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL та FROLOV представлять свої колекції на London Fashion Week за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ці бренди вже мають великий досвід та прихильників за кордоном, проте участь у таких впливових міжнародних подіях допоможе значно збільшити продажі на міжнародних ринках, а також продемонструвати світу, що українська fashion індустрія виявляє свою стійкість, попри всі виклики сьогодення”, – зазначила Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

London Fashion Week належить до Вeликої Четвірки і є однією з найпотужніших fashion платформ у світі, яка щосезону приймає близько 5000 представників медіа та байєрів.

“Цьогорічні дефіле та презентації FROLOV, мають велике значення для нашої команди. Саме десять років тому, у 2013 році відбувся перший показ FROLOV в рамках UFW.  Рік тому час зупинився. І для бренду це був і продовжує бути період саморефлексії та боротьби. Тому, дебютуючи в рамках офіційного розкладу London Fashion Week, в колекції крім нових моделей FROLOV ми переосмислюємо архіви та відтворюємо деякі знакові для бренду речі”, – Іван Фролов, засновник та креативний директор FROLOV.

Нагадаємо, у 2022 році мав відзначатися ювілей – 25 років Ukrainian Fashion Week та сучасної української моди. Чимало відомих та визнаних в усьому світі українських брендів розпочинали свій шлях на подіумі UFW та залишаються резидентами тижня моди. Минулого лютого, напередодні повномасштабної війни та на тлі наростаючої геополітичної напруги відбувся 50-й сезон Ukrainian Fashion Week. Останні два сезони (51-й та 52-й) відбулися завдяки підтримці міжнародної fashion спільноти, а також невтомній та наполегливій праці команди UFW.