У новій колекції, яка була представлена в рамках London Fashion Week, FROLOV звернувся до своїх архівів та спогадів.

Ivan FROLOV

Ivan FROLOV

Бренд FROLOV був створений рівно десять років тому. Під час роботи  над першою студентською колекцією Іван Фролов надихався феноменом травесті та трансгендерності. В фіналі дебютного шоу FROLOV в університеті деякі гості виходили з зали через надмірну сміливість дизайнера та відвертість колекції. З того часу Фролов досліджує різні грані інтимності та сексуальності в кожній своїй роботі. 

Десять років досліджень та технологічних вдосконалень, рефлексії про актуальні події в Україні і важливість української культурної спадщини Фролов вклав в нову колекцію «Пісня за піснею», яка буквально створювалась у супроводі української ліричної пісні. 

В колекцію увійшли архівні на знакові вироби FROLOV: трикотажні светри вишиті вручну «Покохала я до болю» та сукні-корсети оздоблені кристалами Swarovski. FROLOV залишається вірним собі і в акценті на серці – вірний елемент бренду. 

В цій колекції серце інколи перевертається з ніг до голови і стає неочікуваним декольте. 
Серце з’являється в вигляді міні-сумки. 
Серце оголює фронтальну частину луків. 
Серце приховує інтимні частини тіла. 

«Я думав про те, як мене притягує серце. Я продовжую використовувати цей символ, як елемент одягу. Це те, що мені реально подобається: думка, що завжди треба слухатися свого серця. А в контексті колекції – як слухатися серця фізично? Я не розумів цього в дитинстві, і часто заплющував очі і намагався щось почути у важливі моменти свого життя. Але нічого не чув. А ось вчора я спробував знову фізично послухати серце, і це так цікаво: це ж ритм, біт, який змінюється в різні моменти, тобто це свого роду музика і пісня. І дійсно, якщо вслухатися в цю пісню, то вона дуже медитативна і дуже схожа на колискову», – Іван Фролов.