Відзначаючи непохитну стійкість та силу сучасної української жінки, TAMAR
KEBURIA
представляє свою колекцію Осінь/Зима 24-25 під назвою Reflections. У світі, де наша нація бореться за своє майбутнє, ця колекція є вшануванням незламного духу українських жінок.

Дизайнерка Тамріко Кебурія, яка двічі стала переміщеною особою через війну, привносить глибоко особисте та зворушливе бачення на подіум, поєднуючи моду зі складною тематикою ідентичності біженців. За допомогою символічних дзеркальних валіз на подіумі дизайнерка ділиться персональним досвідом, запрошуючи глядачів поглянути на своє життя з нового боку.

Кожен елемент колекції Reflections є наративом мужності, символізуючи різноманітність людських історій прагнення до життя. Історій, що об’єднують усіх, кому довелось пройти через великі випробування.

Колекція виконана в монохромній палітрі та наповнена архітектурними силуетами, майстерно поєднуючи різноманітні текстури, такі як шовк, еко-шкіра з тваринним принтом, плісе та лінійні елементи, створені вручну. Прості силуети гармонійно співіснують зі складним кроєм та маніпуляціями з тканиною, символічно відображаючи багатогранність сучасної жінки.

Музику до шоу створили українські продюсери – Юрій Шмиг та Дана Верещагіна.
Відтворюючи метушливу енергію натовпу в транзитних хабах, цей трек поєднує монотонний ритм кроків і голосів з очевидною дисонансністю, яка перетворюється на гармонію. Його гіпнотичні та тривожні звуки відображають внутрішній діалог у натовпі, в той час як гострий метафоричний SOS сигнал ніби проривається від тих, хто опинився у хаосі руху.