Посеред літньої спеки бренд Hukh представляє дроп зручних та невагомих речей. City drop створений спеціально для активного життя у місті, де завжди потрібно встигати за шаленим ритмом працюючи в офісі та виконуючи звичні літні ритуали.  

Дроп складається з невимушеного одягу вільних силуетів із легких тканин. До нього увійшли оверсайз футболки з принтами та сорочки, топи в рубчик і штани палаццо. Сукні А-подібного силуету прикрашені бахромою та декоративною збіркою на грудях. Речі виконані з тонкої італійської вовни, яка охолоджує в спеку, а також літньої бавовни різноманітних текстур. Кольори дропу, як це притаманно бренду, нейтральні — молочний, сірий, білий, чорний та блакитний. 

«Концепція останнього дропу Casual summer in the city органічно витекла з нашого лайфстайлу: більшість літа ми проводимо не на курорті, не на природі, не біля басейну, а в місті, наших офісах, рутинних справах. І тут нам потрібен максимальний комфорт, вільні силуети та якісні натуральні тканини»,

— діляться засновниці бренду Ніка та Віта Гук.  

Hukh створює колекції раз у сезон, а в перервах випускає одяг невеликими лімітованими дропами. Це свідомий крок, який допомагає уникати перевиробництва та великого стоку. При створенні колекцій бренд завжди орієнтується на побажання та смаки клієнток і регулярно повторює бестселери.