Вперше бренд одягу HUKH презентує лімітовану колекцію прикрас OBJCTS, створену в колаборації з ювелірним львівським брендом ZAZAZU jewerly. До неї увійшли лаконічні сережки-кафи різних геометричних форм у золоті та сріблі. 

Ідея колекції втілена у можливості змінювати та доповнювати образ аксесуарами без зайвих рухів. Кафи легко одягаються та знімаються завдяки зручним та практично непомітним кріпленням, для яких непотрібні проколи. Кожна знайде свою прикрасу, яка ідеально доповнить будь-який образ: урбаністичний, кежуал чи спортивний.

Після років пошуків оригінальних кафів по всьому світу Ніка, засновниця бренду HUKH, вирішила створити їх самостійно:

«Кафи дуже недооцінені в ювелірному гардеробі. На відміну від каблучок вони більш універсальні в розмірах, тому підійдуть практично всім, а на противагу сережкам для них не потрібні проколи. Це універсальна річ та практично єдина прикраса, якою можна доповнити обличчя, якщо немає пірсингу».

Над виробами працювали понад рік — від народження ідеї та втілення перших прототипів до створення універсальних форм. Дизайн став втіленням одночасно лаконічності HUKH та вишуканого стилю ZAZAZU, тому в синергії дизайнерки створили прості та оригінальні прикраси. 

«Технічно було дуже важко, але необхідно знайти ідеальні форми, пропорції та величину кафів. Задачу ускладнило те, що вони фіксуються виключно на рельєфі вуха. У ході розробки ми ретельно вивчили не один десяток вух і дізналися, наскільки різними вони бувають. Цікавий та пізнавальний досвід!»,

— ділиться деталями виробництва Христина, засновниця ZAZAZU.   

Кафи виконані в декількох розмірах та в різних геометричних формах, щоб вдало поєднувати їх між собою та не обтяжувати образ. До колекції увійшли три лінійки прикрас: геометричних форм, округлі та вечірні, інкрустовані камінням. Придбати сережки-кафи можна на сайті HUKH та в новому флагманському магазині у Львові.