Підтримка Збройних сил України, які у жорстоких боях відстоюють нашу державу, посилюється з кожним днем. ГО Fenix Charity та ГО “Лікарський фронт” передали військовим 3 батареї, 39 ГСАД, 60 бригади потужний дизель-генератор. Ця вкрай необхідна техніка на передовій, відразу після вручення, відправилася за місцем призначення.
До благодійної акціїї також доєдналися зіркові волонтери: Народна артистка Ольга Сумська та незламна співачка Люся Кава.

«Підтримка наших військових – незмінний пріоритет роботи ГО Fenix Charity. Поки в країні триває війна, ми чітко усвідомлюємо, що потрібно бути корисними. Сьогодні передали дизель-генератор військовим. Це невелика допомога, але якщо багато людей доєднаються до благодійних справ, ця допомога стане дуже суттєвим фактором, який наблизить нас до перемоги», – поділилася Марина Філіпенко, засновниця ГО Fenix Charity.

ГО Fenix Charity та ГО “Лікарський фронт” запрошують всіх небайдужих приєднуватися до благодійного руху й робити всої внески у майбутнє України.
Разом, ми — сила!