У межах візиту до Великої Британії з нагоди коронації короля Чарльза III та його дружини, королеви-консорт Камілли, Олена Зеленська зустрілася з принцесою Уельською Кейт Міддлтон та першою леді США Джилл Байден.

Зустріч відбулася ввечері 5 травня. Напередодні церемонії король та інші члени королівської родини вітали глав держав та закордонних гостей у Букінгемському палаці. Серед запрошених була дружина президента України Володимира Зеленського.

Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

“Мала честь поспілкуватись із принцесою Уельською і першою леді США Джилл Байден на офіційному прийнятті з нагоди коронації Його Величності Чарльза ІІІ. Справжнє задоволення – зустрітись із цими вишуканими леді, які мають відкрите серце та є великими друзями України”, – написала перша леді в Telegram-каналі.

Перша леді України також поспілкувалася із королем. Для зустрічі з Чарльзом та королівською родиною Олена Зеленська одягла елегантний костюм оригінального крою чорного кольору, який доповнила символічною брошкою під назвою “Полин, Євшан-Зілля”. Прикрасу створив для Олени Зеленської український дизайнер Руслан Багінський спеціально для коронації.

Фото: instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

“Євшан-зілля – полин, квітка українського степу, що є складовою українського і кримськотатарського фольклору. В українській художній літературі слово “євшан” стало синонімом тяжіння та любові до рідної землі, до свого коріння. За інтерпретаціями старої легенди, духмяний запах полині повертає людей на стежку, що обовязково приведе додому”, – розповів дизайнер.