Український бренд елегантного одягу Marsego презентував новорічну колекцію, яка втілює справжній дух свята і підкреслює притаманну бренду урочистість та жіночність. Увага колекції прикута до червоного кольору, який символізує гарну вдачу та розкіш, та рясного декору з бантиків. 

За створення епатажного новорічного образу відповідають елегантні брюки кльош та палаццо, подовжений та вкорочений корсет, міні та міді сукні, класичні костюми з атласним жакетом та комбінезон з відкритою спиною. Родзинкою колекції став домашній костюм з золотої люрексової нитки, щоб і вдома виглядати святково. Теплий костюм з пряжі, зі светром прикрашеним бантиками з атласної стрічки, доступний до замовлення у “міні версії” для дитини.

В лімітованій капсулі вдало поєднали червоний, білий та чорний кольори та преміальні тканини, створюючи позачасовий та елегантний ансамбль. В команді бренду акцентують, що речі з лінійки легко міксуються для створення різноманітних образів та настроїв. 

“В новорічній колекції ми використали запальність червоного кольору та вишуканий декор, аби, де ви б не опинились, з образами Marsego ви створили собі свято”, – розповідає дизайнерка бренду Марина Морозова.