Нова колекція – це не тільки свято радості та позитиву, але й потужний символ стійкості та винахідливості.

Колекція KSENIASCHNAIDER FW2023 була розроблена під час війни та виготовлена ​​під сирени повітряної тривоги в Україні.  Колекція, натхненна втечею дизайнера у світ, повний радості, відрізняється яскравими кольорами та грайливим дизайном.

Незважаючи на складні обставини, в яких створювалася колекція, KSENIASCHNAIDER вдалося вселити в неї атмосферу надії та позитиву.  Вироби покликані перенести того, хто їх носить, у місце щастя й радості, навіть якщо лише на мить.

Виробництво колекції також було вправою на стійкість, коли команда невпинно працювала в умовах повітряних нальотів і відключень.  Результат є свідченням сили та креативності народу України.

Ксенія та її команда сподіваються, що їхня робота надихне інших знаходити моменти щастя та радості навіть у найтемніші часи.

Одна особливо помітна частина колекції була зроблена з вінтажних краваток.  Це потужний символ, адже чоловікам в Україні більше не потрібні краватки – вони носять військову форму.  Щоб створити цю частину колекції, KSENIASCHNAIDER отримала тисячі краваток із великого магазину, які потім були перероблені в спідниці, піджаки та сорочки зі значущим повідомленням.

Колекція також відрізняється своєю прихильністю до сталого розвитку.  На додаток до перероблених краваток, KSENIASCHNAIDER використовував екологічно чисті матеріали у всій колекції, гарантуючи, що кожна річ така ж добра до планети, як і красива.

У колекції також представлені сумки з переробленого поліестеру – KS Power Bag & Platform Bag.  Процес розробки та розробки лінії аксесуарів зайняв у бренду рік. Всі зразки виготовлені вручну в Україні.

Крім того, KSENIASCHNAIDER також випустив безвідходне взуття із залишків джинсової тканини, нову концепцію, яка зменшує відходи текстилю та сприяє економіці циклічного циклу.

KSENIASCHNAIDER прагне до сталого розвитку та етичних практик, де нова колекція FW23 є тому підтвердженням. Бренд сподівається надихнути інших на вибір екологічної моди та сприяти більшій відповідальності підхід до моди.