Дізнайтесь про літню колекцію Virgin Nature від українського бренду морських капелюшків EROMIN Store. Дизайнер бренду Євген Єрьомін взяв натхнення з природи, щоб показати її красу та дари.

У цьому дропі ви знайдете головні убори, виготовлені з природних матеріалів. Колекція пропонує капелюшки, вручну в’язані з рафії, дихаючого екоматеріалу, що нагадує солому. Вони доступні у відтінках Blueberry, Almond та Coconut. Цей матеріал легкий і ідеально підходить для літньої спеки.

Льон давно зарекомендував себе як ідеальна тканина для літа, тому капелюшки EROMIN Store не тільки служать стильним аксесуаром, але й практичним захистом від сонця.

Колекція Virgin Nature була випущена напередодні святкування Івана Купала. Бренд пишається своїми корінями і розкриває магічну сторону цього свята.

У кампейні ви зможете побачити дівчат, що танцюють біля вогнища та займаються ворожіннями на коханого. Деякі фотографії навмисно зроблені уночі, щоб передати атмосферу події.

Існує повір’я, що на Івана Купала оживають не тільки природа, але й містичні істоти. Тому варто бути обережними, щоб не закохатися у русалку, які саме в цю ніч граються біля води та спокушають молодих людей у підводний світ.