Сукні, незмінний елемент літнього гардероба, стали головними в колекції бренду Marsego. Змінюються фасони, стилі та приводи, куди їх можна одягнути, але від сезону в сезон сукні — беззаперечний фаворит для літньої спеки.  

Marsego створює базові, вечірні, коктейльні та класичні образи, тому адепти будь-якого стилю створять гардероб мрії. Характерні для попередніх колекцій вирізи та рюші трансформувалися та знайшли втілення практично у всіх речах. 

Цього літа бренд пропонує звернути увагу на яскраві квіткові принти, однотонні моделі, вечірні та повсякденні. Можна обрати одну сукню та адаптувати її під будь-який привід чи додати в життя різноманітних барв — яскраво-жовтих, рожевих, зелених, блакитних. Костюми, що складаються з топу, шортів та сорочки, дизайнерка бренду Марина Морозова рекомендує носити у вигляді тріо або окремо, комбінуючи з іншими стилями.

«Кожна річ у літній колекції самодостатня та яскрава, навіть надмірна кількість аксесуарів не потрібна, щоб довершити образ. Ми додали нових відтінків, але залишили й класичні чорний та білий, поекспериментували з вирізами та градусом звабливості»,

— ділиться Марина.