Сміливі нюдові лелітки та невагоме плісе стали основою колекції J’amemme FW’24/25 під назвою Le solstice d’hiver. Натхненна роботами укаїнського ілюстратора Охріма Судомори, який зображував світ міцел, колекція відтворює автентичні форми та текстури притаманні роботам митця.

“Для мене світи мистецтва та природи завжди були невідʼємними складовими одне одного, коментує дизайнер бренду, ЮліяЯрмолюк. “Цього сезону поштовхом для трансформації та натхненням кольорових контрастів колекції стали міцели, їх преплітання з творчістю та форми, які складно уявити свідомості”.

Символізм як текстур колекції, так і невагомість та геометрія ліній, також підкреслює впізнавані коди бренду – архітектурні форми, що акцентують на вишуканості і чуттєвості. Втіленням кутюрної майстерності та акцентом колекції стала нюдова сукня з леліток, яка своїм кольором та унікальністю матеріалу створює ефект другої шкіри. Особливість її створення полягає саме у роботі з лелітками, які спочатку зрізаються по краям тканини для створення силуету сукні, та вже потім нашиваються на готовий виріб, аби забезпечити їх комфорт та приємність до шкіри.

На підґрунті мінімалізму цього сезону також вибудовуються складні, конструктивні дизайни. Вже знаковий для бренду силует кейпу отримав зимовий апгрейд, постаючи у вигляді елегантної вечірної сукні у ніжно-рожевому відтінку. Фірмова гіпертрофована лінія плечей, зазвичай виступаюча маскулінним елементом, лише підкреслює жіночність та надає витонченості дизайну.

Злагодженим балансом між структурною складністю, ніжною палітрою відтінків та елементами легкості тканини, у цій колекції бренд втілює власне бачення перетину світів природи та мистецтва.

In-house photography: Chris Yates