GASANOVA FW24-25 WINTER SPICE: Гімн багатому й ароматному світові спецій

Колекція осінь-зима 24/25 від GASANOVA – це гімн багатому й ароматному світові спецій, натхненному теплотою і глибиною, які ці інгредієнти вносять у нашу повсякденність. Палітра кольорів являє собою вишукане поєднання благородних відтінків, включно з глибоким бордовим, землисто-коричневим, безтурботним зеленим, елегантним синім і відтінками розкішного золота, створюючи відчуття розкоші та витонченості. 

Колекція WINTER SPICE – це святкування сімейних традицій, з фокусом на спільному приготуванні пряних і ароматних страв біля потріскуючого вогню. Ця асоціація з кулінарним теплом переходить у сезонність речей, втілюючи відчуття затишку та комфорту. Одяг створений для того, щоб бути таким же невід’ємним, як тепло, яким діляться близькі люди, і як заповітні моменти, проведені за напоями та стравами в холодну пору року. 

Текстури відіграють важливу роль у передачі суті колекції: велюр, замша і вигадлива в’язка надають вбранням тактильного виміру. Логотип G, тасьма, каміння і стрази – відмінні риси, що вносять в кожен ансамбль нотку гламуру та індивідуальності. 

Ця колекція універсальна і пропонує одяг на всі випадки життя. Чи то неспішна прогулянка в парку, чи то гламурне святкування Нового року, лінія осінь-зима 24/25 від GASANOVA 24/25 гарантує, що ви будете стильно вдягнуті, передаючи дух єднання і свята в холодні місяці.

“Часи мінливі, і в наші дні особливо важливо створювати затишок навколо. Адже навіть за часів невизначеності та війни, коли реальність стає викликом, затишок у деталях оточуючого нас світу стає нашим опорним пунктом. Колекція WINTER SPICE від GASANOVA 24/25 закликає нас не тільки до стильного одягу, а й до створення цього особливого затишку, що допомагає нам справлятися з непередбачуваністю та надає нашому життю необхідної теплоти та комфорту”, – коментує Ельвіра Гасанова.

In-house photography: Chris Yates

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search