Нещодавно, у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний захід “Charity 100лиця” 2023 під егідою ГО “Лікарський фронт”, до якого долучився і продюсерський центр «Art Fashion Center».

«Art Fashion Center». В`ячеслав Гурков

В’ячеслав Гурков, директор продюсерського центру, запропонував прикрасити благодійний вечір красивими показами у межах фестивалю «Four Seasons», адже цей фестиваль є візитівкою «Art Fashion Center».

«Four Seasons» об’єднав модних дизайнерів, які з перших днів війни почали працювати на нашу перемогу. Хтось шиє військову форму, хтось робить благодійні внески, хтось через свої колекції знайомить з українською культурою та історією іноземців по всьому світу.

В цей вечір по імпровізованому подіуму пройшли моделі у вишуканому вбранні від власниці модного бутика One Luxy Shop Аліни Поліщук, була представлена колекція унікальних головних уборів Milky для Українки, маленькі моделі приміряли витончені та ніжні дитячі сукні та костюми від бренду Da Carrol з Івано-Франківська, а також класичний одяг для дівчаток від бренду Martusya.

Показ One Luxy Shop (дизайнер Аліна Поліщук) під виступ Міли Нітіч

Показ колекції бренду Da Carrol під виступ Анни Добриднєвої

Показ колекції бренду Martusya

Серед відомих імен, чиї колекції викликали справжнє захоплення, були Юлія Айсіна та Олена Вінярська.

Показ Юлії Айсіної

Показ VINARSKAYA

Вечір став по-справжньому незабутнім завдяки яскравим виступам відомих українських зірок, серед яких: народна артистка України Наталія Могилевська, заслужена артистка України KAMALIYA, композитор та піаніст Євген Хмара, співачки Солоха, Енджі Крейда, Люся Кава, Анна Добриднєва, Наталія Валевська та Міла Нітіч.

Виступ Євгена Хмари

Виступ Камалії

Виступ Наталіі Могилевської

Виступ СолоХи

Енджі Крейда

Ведучими заходу стали Ольга Сумська, Анатолій Анатоліч, Тимур Мірошниченко та Андрій Джеджула.

Свій значний внесок у створення доброчинного заходу доклали бьюті-партнери фестивалю – Cute & Cava: beauty space & bar, Sofia Stavickaya, Olena Zhdaniuk, Анна Гончар, Тетяна Погонець, Інна Кібзун.

Популяризація благодійності зараз як ніколи важлива, адже кожен може долучитися до підтримки тих, хто цього потребує. Цей благодійний вечір об’єднав митців та меценатів, артистів та дизайнерів, представників бізнесу та благодійників. В результаті було зібрано 1 млн 118 гривень на сучасний антидроновий комплекс «Простір».