Чому «слоник» п’яний ?

Drunk Elephant вдячний своїй назві міфу. Історія свідчить, що слони люблять поласувати плодами, що впали з дерева марули. Вони дійсно це роблять. Вважається, що  природній вміст спирту в зброджених плодах робить іх п’яними. Це не так, але чому б не додати трохи міфологіі? Людям це подобається.

Олію марули першого холодного віджиму можна знайти по всій лінійці Drunk Elephant. Ця олія, яка, на думку засновниці бренду Тіффані Мастерсон,  перевершує будь-яку олію,  через високий вміст жирних кислот та антиоксидантів. 

Чутлива та проблемна шкіра – шкіра, яка піддається впливу подразників.


«До того, як у мене з’явився Drunk Elephant, у мене були всілякі проблеми зі шкірою: комбінована, жирна в Т-зоні, «чутлива» (принаймні так я думала), іноді схильна до висипань, незбалансована, легка розацеа, видимі пори, що завгодно», – розповідає Стеффані. Але вона шукала вирішення своїх проблем і знайшла.

Коли шкіра піддається впливу подразників, пошкодження можуть бути непомітними але накопичуватися, залишаючи її в реактивному режимі. Ми вважаємо, що у нас «чутлива» шкіра, але часто насправді це просто шкіра, яка з часом стала чутливою, і цю проблему можна легко вирішити.

Коли Тіффані створювала Drunk Elephant, вона виділила найефективніші інгредієнти — як синтетичні, так і натуральні, — які безпосередньо приносять користь здоров’ю шкіри. Всі продукти з використанням високого відсотка активних інгредієнтів зроблені при сприятливому для шкіри рівні pH, розпізнаються шкірою та легко вбираються. 

Чому PH має значення?

Шкірний бар’єр складається з ліпідів, захисних речовин і мікробіома. Мікробіом – це баланс мікроорганізмів, які живуть на нашій шкірі і в нашому тілі, і йому потрібне кисле середовище, щоб вижити. Все, що нижче 7,0, є кислим; все, що вище 8,0, є лужним. Шкірний бар’єр також кислий: він має рН близько 5,5.

Як правило, нам потрібно, щоб засоби для догляду за шкірою були близькими до природного рівня pH шкіри. Ось що ми маємо на увазі, коли говоримо про біосумісний догляд за шкірою.

Якщо ви використовуєте занадто лужні або занадто кислі продукти, ви можете порушити pH-баланс шкіри, що може призвести до запалення, почервоніння та висипань.

Тому Drunk Elephant зосереджується на здоровому рівні pH, формулах, які розпізнає шкіра, невеликій молекулярній структурі, яка легко засвоюється, та ефективних активних інгредієнтах, які також підтримують кислотну мантію шкіри. 

6 підозрілих речей

Те, що бренд залишає в своїх продуктах, так само важливо, як і те, що він ніколи не використовує. Ви ніколи не знайдете у лінійці Drunk Elephant.  6 інгредиентів, які бренд вважає підозрілими: ефірні олії, висушуючі спирти, силікони, хімічні сонцезахисні креми, ароматизатори/барвники, SLS (sodium lauryl sulfate).

Ці 6 інгредієнтів, на думку засновниці бренду, лежать в основі майже кожної проблеми зі шкірою. Коли вони повністю відсторонені від рутини, шкіра може перезавантажитися і повернутися до здорового, збалансованого стану. 

Смузі – філософія

Drunk Elephant думає про процедури догляду за шкірою як про смузі. Подібно до того, як ви вибираєте інгредієнти для щоденного смузі, виходячи з потягу вашого організму, вибирайте продукти для смузі вранці та ввечері, виходячи з того, як почувається ваша шкіра. Прислухайтеся до неї — їй не завжди потрібно одне й те саме.

Продукти Drunk Elephant не містять силікону та інших підозрілих інгредіентів і біосумісні зі шкірою, тому вони легко змішуються між собою та добре засвоюються (за винятком  сонцезахисних кремів Umbra, захисний цинк яких повинен знаходитись на поверхні шкіри). Змішайте будь-які  сироватки, креми та олії на долоні, чи кришці від крему, яка спеціально створена для цього, і нанесіть на щкіру.

Що означає «прислухайтеся до своєї шкіри»?

Зверніть увагу на те, що відбувається з вашою шкірою в конкретний день. Ми можемо застрягти в одній рутині і не розуміти, що змінилися потреби нашої шкіри, навіть незначно. Це може призвести до більших проблем, якщо ми не будемо звертати уваги.

Наприклад?

Якщо ваша шкіра відчуває стягнутість, це зазвичай є ознакою зневоднення. Це ознака того, що ваша шкіра зазнала певної втрати води, що може бути пов’язано з погодними умовами, занадто частим очищенням та/або недостатньою кількістю водостимулюючих або захисних інгредієнтів.

Якщо у вас лущаться плями? Це може бути ознакою того, що хронічне зневоднення перейшло на наступну стадію, яка полягає у втраті глибших ліпідів у шкірі. Це також може бути ознакою використання занадто великої кількості ретинолу (або іншого активного інгредіенту)

З голови до ніг

У лініях для волосся та тіла бренд застосовує філософію «з голови до ніг», тому що шкіра — чи то шкіра голови, чи ноги, чи будь-яка інша частина тіла — може функціонувати найздоровіше лише тоді, коли вона оброблена розумними, живильними, біосумісними інгредієнтами.

Якщо ви приймете  підхід  усунення інгредієнтів і видаляете 6 підозрілих інгредієнтів зі своєї рутини, ви, ймовірно, виявите, що вам не потрібно так багато косметики. 

Спробуйте  Drunk Elephant, дозвольте своїй шкірі повернутися до найздоровішого стану. А ще незабудьте зробити селфі, до початку використання Drunk Elephant, щоб перевірити чудові можливості «п’яного слоника».