Благодійний концерт «Help South Ukraine»: підтримайте постраждалих від Каховської трагедії дітей та багатодітних сімей Херсонщини

Усіх запрошуємо 5 липня 2023 року о 20:00 на благодійний концерт «Help South Ukraine», який відбудеться на літній терасі ТРЦ «River Mall».

Організаторами заходу є БФ «Безмежні Можливості» та літературно-театральний проєкт «Фенікс». У концерті візьмуть участь відомі українські артисти, зокрема Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Ауріка Ротару, Артур Логай, Олександр Єгоров, а також KRYLATA, АНДРІАНА, гурт BARABANDA, Кароліна Ваноян та багато інших. Цей благодійний захід має на меті надати допомогу постраждалим багатодітним сім’ям Херсонщини, які втратили свої домівки через трагічну подію на Каховській ГЕС. Ваша підтримка допоможе відновити їх житлові умови та забезпечити постраждалих дітей необхідним.

100% коштів, зібраних під час концерту, будуть передані БФ «БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ» для допомоги херсонським дітям та багатодітним сім’ям.

Долучайтеся до благодійного концерту «Help South Ukraine» та допоможіть тим, хто найбільше цього потребує. Квитки можна придбати на сайті https://kiev.karabas.com/ua/zirkovij-blagodijnij-koncert-help-south-ukraine, а також ознайомитись з діяльністю БФ «БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ» та здійснити пожертвування на https://www.fondbezmezh.org.ua/.

Для отримання додаткової інформації та контактування з організаторами заходу, будь ласка, звертайтеся за номером 0930049365 або до @Alexx1775 (telegram).

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search