Ексклюзивні кадри з бекстейджу зйомок кампейну 28 сезону Odessa Fashion Day! Цього разу обличчям сезону стала Галина Владимирська – головний редактор журналу “Фаворит удачі”, член Національної спілки журналістів України.

Цього сезону Odessa Fashion Day ставить перед собою амбітні цілі: не лише продемонструвати найновіші колекції жіночого одягу, але й підкреслити унікальність та вишуканість української жінки. Ця ідея пронизує всі аспекти події, від дизайну одягу до атмосфери показу.

Знімки з бекстейджу дають нам можливість зазирнути за лаштунки творчого процесу та відчути атмосферу, яка панувала під час зйомок.

На фотографіях можна побачити Галину Владимирську в образі створеним брендом Maison Sophy G. Її елегантність, харизма і щирість роблять її ідеальним втіленням образу сучасної української жінки.

Команда Odessa Fashion Day доклала максимум зусиль, щоб створити красивий і надихаючий кампейн, який підкреслить красу та силу українського духу.

Ми з нетерпінням чекаємо на покази 28 сезону Odessa Fashion Day, щоб побачити колекції на подіумі та відчути атмосферу свята української моди!

Джерело: https://ofd.org.ua/backstage-zjomky-kampejnu-28-sezonu-odessa-fashion-day/