Напередодні Дня закоханих український бренд LONDI представив новий кампейн “All kinds of love”, героями якого стали три різні пари. Кожна світлина транслює, що любов може бути різною і кожен є вільним у виборі та вираженні своїх почуттів. 

Основна із цінностей LONDI – різноманітність, індивідуальність та свобода бути собою. Вона цілком збережена у новому дропі. “All kind of love” – це своєрідний маніфест бренду, створений для підтримки рівності кожного, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Любов може бути різною, як і моменти, що її втілюють — від божевільного сміху та палких обіймів до тихої ніжності та від відвертих розмов до ранку.

«Любов не має нічого спільного з гендером, походженням, соціальним статусом, кольором шкіри, сексуальністю чи системою віросповідань. Вона не піддається обмеженням “традиційних” норм або визначень. Любов існує у безлічі форм, а її найсильніші прояви часто відчуваються поза звичайними межами романтичного сприйняття», – коментують в LONDI.

Спеціально до Дня Валентина LONDI вперше представили речі для чоловіків. Серед новинок – боксери на щодень та базова майка, які представлені у класичних чорному та білих кольорах. Окрім цього, до нового дропу увійшли оновлені драповані шорти, які підходить як чоловікам, так і жінкам.