Весняна колекція diadia: кежуал капсула з яскравими акцентами

Закарпатський бренд diadia презентував нову весняну колекцію, зібравши базові речі та яскраві акценти воєдино. 

Нова колекція виконана у шоколадних тонах, адже мотто цього сезону «brown is a new black». Особливої уваги вартує бавовняний тренч з об`ємними рукавами — абсолютно безпрограшний варіант весняного верхнього одягу. Також до колекції увійшли сатинові спідниці з леопардовим принтом довжини міні та максі, які гарно інтегруються в будь-який гардероб, додаючи епатажу капсульній селекції. Проте не леопардом єдиним, адже цього сезону diadia також створив однотонні спідниці та скорти різних довжин та кольорів, аби забезпечити кожну можливістю експериментувати з відтінками та фасонами.

Весняна колекція diadia — це гра форм, фактур та кольорів. Зустріч з подругами після робочого дня, сімейна прогулянка, побачення у затишному барі чи арт-воркшоп — всі ці моменти можуть бути ще яскравішими зі стильними та комфортними образами бренду. Крім цього всі елементи колекції гармонійно поєднуються між собою, даючи можливість транслювати настрій та стан душі через одяг та аксесуари.

Частка уваги бренду завжди сфокусована на картатих сорочках, які теж увійшли у весняну колекцію. Виконані у крої оверсайз, вони зручно стилізуються із будь-яким образом. Окрім цього дизайнери diadia розширили лінійку аксесуарів бренду, додаючи резинки для волосся, сумки для телефону та ремені з натуральної шкіри.

diadia.ua | Instagram

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search