Лондон, столиця Великобританії, завжди славився своїми чудовими традиціями та елегантними подіями. І ось, 11-го червня, спільнота UWILL Global відзначила свій день народження у найяскравішому та розкішному стилі Royal Ascot. Спільнота, відома своїми ініціативами в галузі жіночого підприємництва, вирішила створити незабутню подію, яка стала втіленням вишуканості, стилю та взаємопідтримки.

Організатори події прагнули, щоб кожна деталь вечора була бездоганною. Місцем проведення був обраний один з найпрестижніших готелів Лондона, де вже з порога гостей зустрічали чудові дами, одягнуті в наряди, натхненні традиціями Royal Ascot.

Інтер’єр залу перетворився на справжню версію відомої конної трибуни. Довгі столи були прикрашені білими скатертинами та фіолетовими стрічками, що надсилали до класичної елегантності спільноти UWILL Global. Квіткові композиції, складені зі свіжих квітів, прикрашали кожен стіл, додаючи вечору витонченості та шарму.

Дами, що відвідали захід, захопили всіх своїм бездоганним стилем та нарядами, які надавали вечору атмосферу справжнього Royal Ascot. Прикраси з дорогоцінного каміння, капелюхи, розкішні сукні та вишукані аксесуари створювали унікальний образ кожній гості. Гості свята прибули з різних міст Великобританії, а деякі спеціально прилетіли з Австрії та Іспанії.

Урочисте відкриття вечора було початком незабутніх моментів. Привітальне слово було сказано засновницею спільноти UWILL Global, яка висловила свою гордість та радість у зв’язку з досягненнями спільноти та її0 учасниць.

Феєричне шоу з участю професійних вершників на конях, яке додало вечору азарту та розкіші. Гості захоплювалися виступом вершників та ділилися захопленням один з одним.

По мірі наближення до основного бенкету, подавалися вишукані страви, приготовлені найкращими кухарями. Усі страви були гастрономічними шедеврами, кожна деталь яких була продумана до дрібниць.

Завершенням вечора стало нагородження найактивніших учасниць спільноти UWILL Global. Особливі нагороди були вручені за підприємницькі досягнення, благодійну діяльність та внесок у розвиток жіночого підприємництва.

Урочистий день народження спільноти UWILL Global у стилі Royal Ascot став яскравою та незабутньою подією, що відображає силу, елегантність та стиль унікального співтовариства. Учасниці спільноти надихали одна одну своїми досягненнями, підтримкою та солідарністю. Ця подія стала чудовим прикладом того, як сила жіночого підприємництва може поєднуватися з елегантністю та красою, створюючи чудові враження та надихаючи на подальші звершення.

У наступному році спільнота UWILL Global вже планує провести подібну подію, щоб продовжити свою місію з надихання та підтримки жінок у бізнесі і принести ще більше елегантності та радості в серця своїх учасниць.

За організацію вечері та прикрасу свіжими квітами вдячні event агентству Bella Rosa London.

Директор компанії UWILL GLOBAL – Катерина Бурцева, особисто підписала кожній гості вітальну листівку з побажанням.

Директор компанії UWILL GLOBAL – Катерина Бурцева