L’eskizzo представляє нову літню колекцію Urban Element, у якій поєднуються маскулінні силуети та виняткова жіночність. Натхненням для бренду став “дует” сили стихії та унікальних контрастів міста — це демонструють гострі сучасні елементи, доповнені плавними м’якими лініями.

Кольорова гама колекції — виключно чорно-біла, без жодних відтінків. Графіка та чіткість ліній є пріоритетом для бренду, адже саме чорний колір здатен передати архітектуру костюму. А позачасові та універсальні чорні речі можуть легко “переходити” з повсякденного у вечірній образ.

Колекція пошита з фактурних тканин, що демонструють можливості позачасового монохрому в матових, блискучих і навіть прозорих варіантах. Бренд експериментував з шовковою органзою різної щільності, тому в колекції представлені прозорий костюм і сукня вільного крою. Деякі речі доповнені корсетною шнурівкою, що дозволяє регулювати лінію талії. Поєднання білого атласного блейзера та спідниці можна легко використати як сучасний мінімалістичний образ нареченої. Серед інших речей — корсетний топ з гострими краями, легке вовняне пальто та костюм з мініспідницею.

Частиною колекції також стала єдина прикраса — пара срібних сережок абстрактної форми, які ідеально пасуватимуть до всіх образів. Сережки покриті родієм, що дарує їм довговічність та винятковий блиск.