Команда Ukrainian Fashion Council та Ukrainian Fashion Week ділиться новиною про продовження партнерства з British Fashion Council та London Fashion Week.

Цього сезону завдяки партнерству між організаціями та в рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW  відбудеться показ трьох українських fashion брендів. 19 вересня у Лондоні колекції SS24 представлять KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK.

«Спільний показ українських дизайнерів відбудеться на подіумі London Fashion Week вже вдруге. Ми глибоко вдячні нашим британським партнерам British Fashion Council та London Fashion Week за постійну підтримку українських дизайнерів. Творити, на противагу руйнівній суті війни. Народжувати нове всупереч знищенню, яке несе російська агресія. У цьому дизайнери вбачають свою місію. А ми залишаємося вірними своїй місії – підтримувати та промотувати модну індустрію України. Демонструвати світу, що стійкість і гідність – чесноти не тільки наших воїнів”,

– Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week, голова Експертного комітету Ukrainian Fashion Council.

Бренд FROLOV також представить свою нову колекцію SS24 в основному розкладі London Fashion Week у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW. Це перше окреме шоу бренду з 2020 року.

Показ українських дизайнерів відбудеться завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Про колекції:

Колекція KSENIASCHNAIDER SS24 була створена в умовах нової реальності — стану абсолютної турбулентності, коли зникає будь-яка штучність та залишається лише істина форма. Ця колекція про відновлення та перехід до нового стану. Вона про відчуття повної трансформації в умовах руйнування, пошуку нових сенсів через внутрішню рефлексію та адаптацію до нових умов.

У колекції SS24 ELENAREVA продовжує історію про жіночу силу і в новому сезоні звертається до одного з найсильніших та сповнених потужної енергії культів – Богині-Матері.  Надприродну істоту, що втілювала безупинність життя, наші предки зображали непохитною та безстрашною захисницею. Проте в ELENAREVA не зупинились лише на цьому уособленні сакрального символу. Тонке балансування між жіночим та чоловічим, притаманне бренду, у колекції SS24 виходить на інший рівень.

Колекція SS24 NADYA DZYAK натхнена образами фантазійних малюнків на стінах і стелях будинку-музею художниці – українського генія наїву – Поліни Райко. Особливо дизайнерку Надю Дзяк надихнув малюнок трьох янголів із жовто-блакитно-білими квітами у руках. Дім-музей Поліни Райко у Олешках став полотном для біблійних героїв, фантастичних істот і квітів, але тепер цього будинку більше немає… Через підрив Каховськоі дамби унікальний будинок музей опинився під водою…

Нагадаємо, минулого сезону у спільному показі на London Fashion Week свої колекції представили українські fashion бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL та FROLOV. Показ відбувся у рамках глобальної Ініціатвии «Support Ukrainian Fashion» від Ukrainian Fashion Week завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Production Partner: Blonstein Creative Production
Hair Partner: TONI & GUY International Artistic Director and the
TONI&GUY SessionTeam using label.m