Подібно до того, як природа оживає після зими, так весняна колекція THE LACE є втіленням відродження, дослідження краси та особистої багатогранності жінки. Кожен предмет колекції розповідає історію оновлення й трансформації, віддзеркалює майстерність та витонченість. Від в’язаних трикотажних текстур до розкішних шовково-сатинових тканин, італійської вовни та структурованої бавовни. 

Ідея колекції заглибитись в дослідження текстур та форм є не випадковою і несе глибше значення: це повага до жіночого тіла, що бренд прагне виражати через якість використаних тканин. Так і кропітка робота з формами та силуетами одягу, аби кожна річ слугувала провідником до особистої впевненості через бездоганність посадки та дизайну. 

До колекції Spring 2024 увійшли: вкорочене вовняне пальто з об’ємним рукавом та вовняна міні-спідниця з акцентами, сатинові сукні-комбінації та жіночні сети, елегантні костюми з варіаціями дизайнів жакетів (вкорочений та подовжений), лінійка зі шліфованого котону, яку доповнюють романтичні блузи. Та родзинка колекції: сети з максі-спідниці та джемперу в’язки кроше. Це об’ємне рельєфне мереживо, що продовжує концепцію елегантної жіночності та співзвучне з назвою бренду.

Кольорова палітра увібрала спокійні відтінки молочного, бежевого та синього, додавши характеру за участі червоного. 

Колекція Spring 2024 THE LACE про відображенням внутрішніх бажань, амбіцій та мрій. Елегантна розслабленість фасонів, що несуть свободу і впевненість та підкреслюють індивідуальність жінки в її щоденних справах і потребах.

thelace.com.ua | Instagram