THE LACE презентує New Year Capsule та пропонує зануритись у сяйво грації святкових образів. Бренд зробив акцент на чистих лініях та шовкових текстурах, а також містить в собі інтригуючі елементи: шлейки та пояси з мерехтливим камінням.

New Year Capsule від THE LACE співзвучна зі спокоєм, гладкістю поверхні води, та її чаруючим блиском. Плавні силуети суконь в атласних текстурах формують ідеальний силует, а грайливі відблиски паєток, інкрустованого каміння в оздобленні шлейок та поясів – сяятимуть у святковий вечір та створять незабутній настрій.

Жінка THE LACE випромінює не лише красу, але й елегантність та благородство. 

Вода – це символ спокою. Таку енергію THE LACE прагнув втілити в New Year Capsule, тому створив образи, що немов линуть та розтікаються по жіночому тілу, як вільні хвилі, відображаючи неповторну природу жіночості. 

Сповнена святковим настроєм, колекція увібрала в себе ряд вишуканих елементів, де основними є: вишукані жакети, атласні максі-сукні та спідниці, топи з перекрученим верхом, міні-сукні з довгим рукавом та з декорованими шлейками, святкові спідниці в паєтках та топи бандо, класичні білі палаццо та вишукані корсети з акцентами.

thelace.com.ua | Instagram