«SPRING/SUMMER DELIVERY I 2024»  – новий сезон від DAFF який відкриває колекція вже звичного для вас легкого та зручного одягу, що стане важливою причиною для оновлення вашого весняного гардеробу. 

У колекцію увійшли короткі спідниці, тренчі з бавовняного полотна, довге шовкове пальто, сукні, сорочки з бавовни та льону, костюми з візерунком, а також вироби з деніму. 

Особливим наголосом цієї колекції є ексклюзивно вилита ювелірна латунь, вироби з якої ідеально доповнять ваш весняний образ. Підвіски у вигляді пляшечки та мʼятого кола, сережки, а також вже відома вам булавка вдало підкреслять ваш стиль та добавлять особливого акценту.

Доповненням до аксесуарів у новій колекції стали тонкі ремні з натуральної шкіри, котрі можна носити разом з сукнями, жакетами та використовувати у інших варіантах стилізації вашого образу. 

DELIVERY I від DAFF – це поєднання елегантності та комфорту, який підійде як для повсякденних справ, так і для особливих випадків. 

Бренд запрошує всіх поціновувачів одягу та  краси познайомитися з цією унікальною колекцією та відчути себе частиною історії нашого бренду.

daff.com.ua | https://www.instagram.com/daffclothes