Софія Нерсесян, восьмирічна музична сенсація, не лише талановита артистка, яка зачаровує світ своїм надзвичайним голосом, але й маленька волонтерка. Софія вже організовувала свій власний благодійний концерт та разом з сестрою Марією постійно долучаються до великих благодійних заходів.

Софія Нерсесян — юна талановита співачка, що зачаровує своїм голосом та глибокими текстами. У Fairmont Grand Hotel Kyiv на Міжнародній благодійній премії “Business Gravity. Top-100” Софія презентувала нову пісню і відеокліп — “Нам треба”. Головним героєм став справжній герой нашого часу Анатолій Басенко, відомий як “Бас”, ветеран російсько-української війни, який захищав Україну з 2014 у складі полку “Дніпро-1”. Далі його шлях продовжився у складі батальйону “Донбас”, а з 2022 року він приєднався до ССО “Азов” для захисту незалежності нашої країни. “Бас” один з тих добровольців, які наприкінці березня 2022-го першими на гелікоптері полетіли у вже оточене російською армією місто Маріуполь. Був поранений, переніс ампутацію кінцівки, а потім російський полон.

Пісня «Нам треба» звучить як гімн мужності та відданості, розповідаючи про боротьбу українського народу. Слова, наповнені глибоким почуттям і пристрастю, розповідають про незламну віру українців у свою країну, попри випробування.

«Моя родина — приклад для мене. Мій дідусь, мої батьки з самого початку повномасштабного вторгнення багато допомагають країні. І я дуже щаслива, що теж маю змогу долучатися до благодійних концертів та допомагати збирати кошти для ЗСУ. Таким чином наближаючи нашу Перемогу» — розповіла юна співачка та волонтерка Софія Нерсесян.

Після виступу на Міжнародній благодійній премії «Business Gravity. Top-100» Софія та Марія Нерсесян отримали почесну нагороду «Надія української нації». Нагородили й дідуся Софії та Марії — Олександра Нерсесяна — «За активну благодійну діяльність та допомогу ЗСУ». Він з перших днів війни на постійній основі допомагає ЗСУ та «Азову», як і вся родина Нерсесян. Сім’я долучається до благодійних ініціатив, надають та купують лоти на благодійних аукціонах, Софія та Марія виступають на благодійних концертах.