А давайте хоч на один вечір залишимо буденні турботи, щоденні справи і рутину та знайдемо трохи часу для прогулянки по улюбленому Подолу. Адже іноді так важливо зупинитися й відчути ту неймовірну атмосферу спокою, історичної мудрості та динамічного різнобарвʼя сьогоднішнього дня. Саме таким настроєм ми надихалися на створення нової капсули від DAFF.

“Evening Capsule” – це поєднання жіночності та елегантності, з додаванням чарівності та романтики. Пастельні відтінки, вишукане французьке мереживо шантільї та легкі облягаючі силуети втілюють у собі дух історії улюбленого міста, залишаючись при цьому сучасними та стильними.

Кожна модель була створена з урахуванням універсальності та динамічності нашого життя, дозволяючи легко переходити від важливих заходів та робочих нарад до затишних зустрічей та вечірніх прогулянок.

У нову капсулу від DAFF увійшли зручні та легкі сукні, комфортні топи, ошатні спідниці та сорочки з льону. Акцентом капсули є чорна жилетка вільного крою, котра доповнить будь-який ваш образ.