Цієї осені Ukrainian Fashion Week повертається в Київ. Після чотирьох International Seasons, які відбулися на подіумах наших міжнародних партнерів у Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні, Берліні та інших містах у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion», команда Ukrainian Fashion Week прийняла рішення провести 55-й сезон UFW з 1 по 4 вересня в Києві.

Об’єднавшись, українські дизайнери та Ukrainian Fashion Week змогли разом пройти останні чотири сезони, представляючи Україну світові та забезпечуючи сталість розвитку української індустрії моди. На противагу руйнуванню та знищенню, які принесла російська війна, українські дизайнери продовжують творити. 

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України. Наша місія — продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми прийняли рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити. Попри ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми маємо створювати та розвиватися. А голос України продовжувати звучати», – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Ukrainian Fashion Week також продовжуватиме реалізацію формату International Seasons у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion», завдяки якій українські дизайнери представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.