ORO STUDIO – це жіночий одяг класичних силуетів та базових відтінків, створений у Львові. Бренд наголошує на дизайні поза трендами та часом, довговічності, актуальності та натуральних тканинах. 

Основна ідея зимової колекції – продемонструвати особистість, яка любить та приймає свої особливості, почувається вільною від упереджень щодо зовнішності, віку чи типу фігури. 

«Команда ORO STUDIO створює моделі, які допомагають проявити свою індивідуальність та дають багато варіантів стилізації для різних потреб, подій, побажань та ритму життя. Ми раді, що наші покупці обирають наш одяг усвідомлено через варіативність, велику можливість стилістичних рішень та цінують натуральні тканини» – говорить засновниця бренду Гулігас Тетяна. 

Колекція виконана з натуральних тканин – віскози, тенселу, мохеру. Використаний один з найбільш притаманних бренду кольорів – чорний. Він повторюється в різних варіантах та текстурах: лонгсліви з тонкої віскози, теплі шарфи з флісу, атласні штани палаццо з матовим блиском, светри з напівпрозорого кід-мохеру та об’ємна сумка-шоппер з натуральної шкіри.  

Instagram