“Тільки там розквітнуть пишно троянди, мій хлопчику, де ти виполов усі бур'яни”.
Френсіс Бернет, “Таємний сад”

Весна вже традиційно — час змін та оновлення. Для O.TAJE — це ще один крок, щоб стати ближчими з кожним клієнтом. Готуючись до нового сезону, бренд переосмислив свої меседжі та цінності, а головне — виявив глибокий зв’язок зі своєю аудиторією. Ми пов’язані спільними цінностями та баченням краси. Пов’язані любов’ю до себе та до світу. Це дало O.TAJE новий подих і вже цієї весни бренд обіцяє багато оновлень, ще більше сенсів у кожній колекції та більше сюрпризів для клієнтів. Ця сторінка починається вже сьогодні з першим дропом SS’24 The Secret Garden. 

The Secret Garden — це метафорична історія бренду, натхненна свіжим подихом весни, передчуттям ніжно-теплих днів, ароматом перших квітів та відчуттям відродження. Перший весняний дроп O.TAJE про ніжність, тактильність та self-care, про цінності, що поєднують бренд та кожного клієнта O.TAJE.

“Ваш внутрішній сад — це ваші мрії, ваші ідеї, думки, що потім перетворюються в цілі та дії. У кожного він свій, але в його основі — прагнення любові та добра. Ніби клубочки ниток, з яких складається кожен виріб O.TAJE, ми всі пов’язані між собою бажанням, щоб наш сад — і весь світ навколо — розквітав і був місцем спокою та гармонії”, — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.

Дотримуючись тематики дропу, бренд зробив акцент на вільні силуети та ніжні пастельні відтінки. Ідеальний для перехідного сезону трикотаж знайшов своє втілення в нових формах: це мінісукні А-силуету, лаконічні топи з рукавами та без, футболки-поло, вільний жилет для багатошарових образів, нові моделі кардиганів та вже бестселер бренду, кардиган TILDA, в білосніжному кольорі.

Особлива трикотажна історія від O.TAJE цього сезону — експерименти з плетінням. Пов’язані з клієнтами бажанням змін та оновлення, O.TAJE запропонували нові незвичні фасони та розбавили лаконічну базу акцентними речами. У дропі представлений молочний светр з відкритою спиною та шнурівкою, а також сукні, оздоблені делікатними пов’язками, що підкреслюватимуть лінії ключиць.

Щоб передати весняну легкість та відчуття невагомості, бренд продовжив працювати з текстилем. The Secret Garden — це костюми зі штанами, що струмують, мідіспідницями та сорочками, які разом складають розслаблений, комфортний та водночас вишуканий сет.

Настрій дропу та меседжі бренду абсолютно відображають його кольори: спокійні пастельні фісташковий, блакитний та білий. А для прихильниць класичної колірної палітри O.TAJE повторив ті ж моделі в чорному відтінку.