Бренд CORSIS представляє новий дроп Natural Aesthetics, що уособлює мирне та переможне майбутнє.

Дизайнерка бренду, Катрін Ширманова, надихнулася природними чистими відтінками та натуральними тканинами, створюючи моделі з чіткими лініями та простими силуетами. У дропі переважає білий колір, символізуючи чистоту та спокій, а також блакитний колір, як символ мирного неба.

Основою капсули є ідеальна оверсайз сорочка з широким акцентним манжетом, який привертає увагу до рукава та робить річ унікальною. Крім того, до капсули увійшли витончені корсети, знакова для бренду річ, на гачках у трьох кольорах, літні сукні вільного крою та шовкове бра зі стразами у молочному кольорі.

Останнє, варте особливої уваги, прикрашене камінням, бездоганно доповнить будь-який вечірній образ. Також у дропі присутні актуальні напівпрозорі вʼязані мотиви. Сукня молочного кольору максі довжини буде лаконічно виглядати в поєднанні з пляжними луками або ж у більш сміливих поєднаннях для виходу в місто.

Бренд CORSIS дотримується своєї філософії та залишається вірним своїм цінностям. Кожна модель дропу втілює бездоганну якість, мінімалістичний дизайн та вишукані силуети. Вибір матеріалів та пильна увага до найменших деталей підкреслюють прихильність бренду до свідомого споживання та високих стандартів. Ця капсула створена для тих, хто цінує простоту та лаконічність.