Натхненням колекції стала атмосфера одного з найвідоміших балів XX ст. – «Чорно-білий танець» Трумена Капоте. Згідно з дрес-кодом знамениті гості були одягнені у вечірній одяг чорного та білого кольорів та маски на обличчі.

Капсульна колекція INLYLAND відтворює естетику балу, але тонко, у власній інтерпретації. У колекції також всього два кольори, але якщо йдеться про чорний та білий, то це найбільш класичні та вишукані відтінки, ідеальні для святкових образів. Натуральний шовк та костюмна вовна, витончене оздоблення пір‘ям і кристалами, кропітка робота над деталями створили дійсно timeless позиції.

«Це лімітована колекція з неймовірно якісним виконанням та матеріалами, довгим процесом пошуку саме тієї ідеальної посадки корсетів та способів делікатного оздоблення речей декором. Я мрію, щоб кожна жінка одягнула, наприклад, неймовірну шовкову сукню з пір’ям і відчувала себе по-особливому, навіть якщо це просто тихе свято в родинному колі. Бо мова не тільки про одяг, а саме про відчуття себе у ньому: я намагалась створити найякісніші речі поза часом, які стануть окрасою гардеробу на роки»,

– розповідає Інна Грицик.

Важливе місце  в колекціях бренду займають квіти, так само як і особливе місце відведено для них у житті засновниці бренду. Саджати квіти, доглядати, та насолоджуватись ними щодня – це саме ті маленькі радощі, від яких серце б‘ється частіше.

Цього разу символічною квіткою колекції стала ніжна біла гвоздика. На знімках вона нагадує бутоньєрки на піджаках чоловіків балу Капоте.

«Квіти зняті фотографкою Валерією Левановою в техніці люмен принт, щоб максимально передати настрій. Пелюстки гвоздик на фото виглядають так само прозоро, як і матеріал на сукні з пір’ям. Я впевнена, кожен зрозуміє ті почуття, які були вкладені в колекцію: магія, таємничість, тепло, тендітна краса та виняткова вишуканість різдвяних та новорічних свят».