27 січня в Будапешті у рамках Ініціативи “SupportUkrainian Fashion” від Ukrainian Fashion Week свою нову колекцію FW24-25 на BCEFW представив український бренд Sidletskiy.

Нова колекція бренду Sidletskiy присвячена розгалуженню класичних силуетів з конструктивними складними деталями. Колекція характеризується вирізами та грою текстур, створюючи складні, багатошарові образи. Асиметричні акценти у мінімалістичних лініях роблять кожен виріб унікальним, створюючи власний почерк бренду.

Дизайнер вкотре звертається до архітектурності у виробах та насичує силуети обʼємами, використовуючи елементи ручної роботи. Відчуття інноваційності  втілене у класичних пальто, жакетах та сукнях.

Sidletskiy дотримується природних стриманих кольорів, роблячи основний акцент на   деталях, що додають образам динамічності. Асиметричні акценти у мінімалістичних лініях роблять кожен образ унікальним.

Стримана палітра природних кольорів доповнена динамічними акцентами — гострими комірами, конструктивними перекрутами та ідеально виміряними довжинами. 

Нова колекція не лише продовжує традиції бренду, але й засвідчує його відданість власним цінностям та філософії. Вибір матеріалів та непохитна увага до деталей підкреслюють свідоме споживання та високих стандартів якості.