На початку літа український бренд мінімалістичних аксесуарів Lona Prist представляє нову колекцію Cruise’23. Традиційно у дизайні виробів прослідковується естетика авангарду та супрематизму. Атмосферу ж кампейну диктує стан обнулення та внутрішньої трансформації, а вода в кадрі нагадує про відчуття втраченої точки опору, знайоме майже всім українцям.

Свою нову історію бренд розповідає після півторарічної паузи. Саме стільки часу знадобилось на часткове відновлення виробництва в Україні. За цей час Lona Prist також випустили кастомну колекцію сумок, розписаних вручну українською художницею Сонею Морозюк, та передали частину виробів на благодійні аукціони. 

Цього літа колекція Lona Prist поповнилась новими моделями з блакитного та синього деніму: Folder Bag та Phone Bag. Сумка-тоут з сіткою 5×7 Net Bag окрім коричневого тепер представлена у відтінку хакі, а вже знакові моделі 3×4 та 3×2 доступні у молочному, чорному та карамельному кольорах.

“Для нас почалась нова історія. Ми сильні, незламні та вільні. 2022-й рік змінив та обнулив нас всіх і період відновлення може бути довгим. Але ми українці. Ми стали ще сильнішими, впевненішими та не втратили внутрішньої краси. Я вірю в нас та з кожним днем маю ще більше бажання жити та створювати саме в Україні”, розповідає засновниця бренду Альона Пріст. 

Lona Prist — український бренд аксесуарів, заснований Альоною Пріст у 2018 році. Для виробництва бренд використовує лише найкращі італійські матеріали, але створюються всі моделі в Україні вручну за авторською конструкторською технологією. Придбати вироби можна на офіційному сайті lonaprist.com та в київському ЦУМі.