18 листопада у самому серці Лондона відбулось відкриття Unique.Agency – першої та поки, єдиної агенції, що надає професійні послуги зйомок під ключ високого рівня сервісу. Наталія Томаш, засновниця та ідейний директор, оформила свою багаторічну діяльність й зібрала команду творців-спеціалістів задля створення контенту з нуля. 

Для кого? – для бізнесів, брендів та особистих зйомок. Вишукану вечірку-відкриття вирішила організувати у форматі нетворкінгу та об’єднати творчих людей і підприємців з метою підтримки один одного.

“Пів року тому, коли я запитала у свого чоловіка, чи зможу відкрити агенцію у Лондоні – він без сумнів сказав, що звичайно ж я зможу. Ще тоді, я не уявляла абсолютно, що буду стояти тут і говорити це вам”

Так починалась промова Наталії перед гостями, адже вона є справжнім прикладом self-made особистості, яка не лише мріє, а й робить. І, звичайно ж, надихає усіх навколо своєю стійкістю, відданістю фото-ремеслу та відвертістю. Фотографиня постійно висвітлює власний шлях в інстраграм та доводить, що якщо не поспішати і чітко рухатись у своєму напрямку, не конкуруючи та не порівнюючи, в кінцевому результаті, це точно почне давати плоди виконаної роботи. 

Назва агенції також не випадкова, так як засновниця щиро вірить, що кожен є унікальним і своїм талантом допомагає підсвічувати саме сильні сторони клієнта.

Часто кажуть, що “якщо за організацією зйомок, то точно до Наталі”. Стиліст, візажист, фотограф, відеограф, декоратор, менеджер і не тільки – все це команда Unique.Agency, яка не просто горить своєю справою, а й виконує кожне замовлення на відмінно без єдиних правок. Багаторічний досвід вже давно не викликає сумнівів і коли клієнт приходить до агенції, то повністю довіряє баченню творців й зрідка видає умовне ТЗ.

“Відкриття агенції було логічним продовженням моєї справи, адже я вже давно організовую зйомки з командою під ключ. Просто тепер ми це робимо офіційно на території Англії і це неабияк додає впевненості. Мені важливо не просто розвиватись самостійно, а й давати простір колегам навколо. Тому було прийняте рішення створити подію, де ми об’єднаємо усіх своїх за цінностями та інтересами для підсилення один одного”

Як тільки дійшла справа до пошуку івент менеджера події, сумнівів не було ні на секунду. Тільки Христина Кушнір могла відчути та підсилити організацію вечірки. Так як вона не просто знає, як точно не потрібно, а й володіє талантом об’єднання талановитих і відкритих людей в одному місці. З першої зустрічі дівчата розділили обов’язки і на приємний подив для обох все пройшло без єдиної поразки і лише в задоволення.

На відкритті було понад 70 гостей у вишуканому та просторому ресторані Boudica в районі Battersea. Окрім приємних знайомств серед фешн, фото та бізнес індустрії, кожен міг насолодитись з першої секунди музичним супроводом саксофону та відвідати джаз концерт від  фантастичної Ірини Шийко. 

Також, організатори запросили спікерів, щоб поговорити на найгарячіші теми. Топ-маркетолог Юлія Проскуріна розповідала про побудову брендів на ринку Британії, чим викликала бурю овацій. А фешн-стиліст та підприємниця Ека Капанадзе ділилися багаторічним бекграундом про партнерство та співпрацю в Англії.

Поміж тим, на локації гості могли поправити чи зробити повноцінний макіяж від топ візажиста Лондона та відчути себе справжньою зіркою у кадрі професійних фотографів та відеографів. 

Не обійшлось, звичайно ж без сюрпризів та сліз радості. Команді важливо було донести цінність унікальності кожного з присутніх, тому були подаровані конверти, які гості обирали власноруч на початку. Перед завершенням всіх одночасно попросили їх відкрити. Це був саме той магічний момент, так як всередині їх очікувало послання, чи комплімент. І, ви не повірите, але це був ідеальний match по всіх параметрах.

Long story short, ми раді ділитись такими подіями та висвітлювати історії чесного та прозорого бізнеса, який не просто існує, а й сповідує певні цінності та несе користь і знаходить відгук у серцях клієнтів. Підписуйтесь на профіль агенції Unique.Agency та надихайтесь разом з нами https://www.instagram.com/unique.agency.uk/