Війна не твій вибір опустити руки. Від виживання до бажання жити по-новому, усвідомити, прийняти та відпустити. Навіть коли ти це проживаєш не в своїй країні.

Ти українка, твій голос має бути почутий. Мотиваційний форум “Жінка 2022” спрямований об’єднати жінок, котрі через війну покинули Україну, ставши її голосом. Форум є платформою для нетворкінгу, обміном досвідом, джерелом мотивації та натхнення.

Учасниці об’єднані спільними цілями та цінностями, своїм прикладом руйнуючи упередження та гендерні стереотипи. Неформальна дружня атмосфера та спікери, допоможуть розкрити особистий і професійний потенціал. Експерти поділяться своїми історіями та прикладами, як жити в гармонії з собою, віднайти баланс між особистим та професійним ростом.

Організаторка форуму Катерина Бурцева вважає, цей захід спрямований до пожвавлення ділової активності та розвитку підприємництва серед українських жінок, генерації нових ідей. Адже, саме вона понад 10 років тому, починала свій шлях з чистого аркуша, переїхавши до Лондона. Нині вона меценатка, соціологиня та бізнес-леді. Своїм же прикладом демонструє важливість ролі жінки в суспільстві.