Нова капсула MALVA florea – це суцільна романтика і загадковість, це про любов до себе і повага до всіх найтонших відчуттів. Ніжні тони, гра фактур і форм, акценти з казковими квітами – любима айдентика бренду. 

Сенси невагомості, легкості, повітря і динаміки тканини з тілом. MALVA florea прагне подарувати ці відчуття цієї весни.

Зміст в тому, що це як гра. Можна показати лише натяк на свою романтичність у вигляді елементу-квітки на рукаві, або одягти цілий виріб у формі квітки і створити цілий світ емоцій і захоплення. Відтінки пудри, колір перлин, білий, навахо, ірисово-рожевий і глибокий чорний – основна палітра цього сезону.

Органза, льон, бавовна, легкі віскоза і паєтка, а також сітки і шифон використані для втілення цікавих форм.

Силуети суконь і виражена талія, підкреслюють природну красу тіла, опущені рукави додають розслабленого вайбу, висока посадка брюків видовжує силует, а корсети з квітами, як окремий вид мистецтва, що поєднуються, як з джинсами так і більш вечірніми семплами. Крій блуз і бермудів – вільний, що ідеально поміститься у валізу на відпочинок, так і в ритм міста.

“MALVA florea у кожній капсулі намагається все більше відчути настрій, мрії і меседжі дівчат. Ми в захопленні створювати щастя.”

malvaflorea.com | Instagram