В очікуванні весни та першого тепла бренд O.TAJE презентує новий дроп LONGING FOR SPRING. Pre-Spring’24 від O.TAJE про речі, що відображатимуть внітрішню глибину та зовнішній спокій. Бренд пропонує оновлену базу, що зігріватиме в останній місяць зими, піде з вами у новий весняний сезон, подарує тактильне задоволення та стане фоном для буднів та особливих моментів.

У новому дропі O.TAJE робить ставку на лаконічні речі й спокійні силуети та закликає “грати” з багатошаровістю та трикотажними total-look. Більша частина дропу — базові лонгсліви з круглим коміром, джемпери-поло, светри з високим коміром. Для універсальних готових образів тут представлено сети: поєднання джемперів з м’якими трикотажними брюками — прямими або кюлотами.

На особливу увагу заслуговують комплекти з топа з коротким рукавом та кардигану — поєднуючи їх разом, можна повторити естетику стилю 90-х. 

В Pre-Spring дропі традиційно чільне місце відведено сукням. Зокрема, це максі з невисоким коміром в рубчик, з акцентними лініями, що видовжують та підкреслюють силует. Окрім того, бренд розширив текстильну лінійку, повторивши один із бестселерів, міні спідницю у складку, у трендовому коричневому кольорі.

Розкриваючи тему внутрішньої глибини, спокою та гармонії, O.TAJE обрав для дропу відповідні відтінки — теплий глибокий шоколад, чорний, червоний та помаранч.

otaje.com | Instagram