Капсула «Shades of Summer» – це про емоції і баланс внутрішнього світу всупереч зовнішньому. 

Багатозадачність – нова реальність українських жінок в сучасному світі. Прагнучи не пропустити жоден етап формування власної особистості ти прагнеш охопити усі звичні та незвичні сфери. 

Дизайнер бренду MALVA florea – Мальва Вербицька пропонує наситити повсякденність з допомогою легких , натуральних тканин, природних кольорів і вільних силуетів. Додати невимушеності , безтурботності та відчуття невагомості. Капсула «shade of summer”- ставить задачу створити образи для прогулянок мальовничими околицями приморських містечок, наповнити комфортом і неповторністю день в мегаполісі, викликати захват у сукні спадаючого силуету, з відкритими частинами тіла, яка ідеально пасуватиме до засмаги, чи споглядати неповторну красу вечірнього сонця в жакеті на голе тіло та брюках.

Казкова квітка і її елементи – невід’ємна, улюблена і впізнавана айдентика бренду використовується у новому і переосмисленому виконанні – в’язка та макраме. В роботі з макраме використовуються нитки, які навіть після процесу замочування зберігають форму. Для нас важливо, щоб річ приносила задоволення тривалий час.

В’язані ліфи, пелюстки і шалі, як довершений виріб, так і окремі фрагменти квіток макраме на блузах і панамі, готові впасти до валізи, подорожувати і додавати літніх емоцій вашому образу. 

Для особливих подій, ми розробили боді, всипаний кристалами і з переплетенням макраме, мерехтіння якого додає казкового відтінку. Одна капсула, але безліч можливостей і подій. Насолоджуватися красою природи і безперечно стати її частиною. 

Ця капсула створена для жінок України, які особливі і неймовірні, чуйні і сильні, турботливі і віддані, які борються щоб створити навколо життя, і шукають енергію у звичних речах. Ми обов’язково зустрінемо Перемогу красивими для наших героїв.