Український бренд з переробки одягу Limarenko, взяв за традицію випускати не зимові колекції, а Різдвяні, цей рік не став виключенням.  

Напередодні Різдва, бренд презентує дроп, наповнений українським духом, традиціями та символами. Переробка та відтворення українського етно стилю у сучасній інтерпретації лежать в основі одягу від Limarenko.

«З кожною колекцією, ми задіюємо все більше різновидів матеріалів до переробки та, все глибше занурюємось у вивчення українських символів та традицій, які потім відтворюємо на сучасних виробах…» – Дизайнерка бренду, Оля Лимаренко.

Цього разу за основу була взята лялька мотанка, яка символізує оберіг в українській культурі. Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. Особливими українські мотанки робить той факт, що відтворювались лише жіночі образи та інколи дитячі. Мотанки створювались з натуральних матеріалів, ниток та декорувались вишивками. Все це дизайнера відтворила у своїх виробах.

Вперше було задіяно в роботу натуральну шкіру. Високі мітенки на шнурівці, яскраві провокаційні топи та вставки на піджаках. Також до колекції увійшли вкорочені піджаки з гострими акцентними чашками, вкорочені сорочки з українськими традиційними символами, квітами з вінтажної пряжі, шнурівки та звичайно ж бахрома. У кожній колекції вона відтворюється у найрізноманітніших варіаціях, матеріалах та техніках.

Часто на сукнях ляльок вишивались і інші символи-обереги, які додавали ще більшої сили і символізму. Одним з них є лелека. Його також можна неодноразово побачити на піджаках та аксесуарах .