Бурхливий і насичений, квітучий і натхненний, неповторний — Київ. Закохавшись у столицю в тисячу перший раз, локальний бренд cultoni, чия історія почалась з футболки “KYIV” у 2022 році, присвятив місту нову колекцію. Фотосесію бренд вирішив зробити символічною, створивши декілька фонів із зображенням культових місць Києва: Контрактова площа, НСК “Олімпійський” та ЦУМ.  

Поміж усіх асоціацій, першими на думку спадають каштани — головний персонаж дропу. Виконаний у рожево-зелених тонах, цей принт прикрасив два костюми — з шортами та штанами. Дизайнери обрали тенсел — евкаліптове волокно, в якому буде комфортно гуляти літнім Києвом попри спеку. 

Бренд додав у колекцію шкарпетки, що мають різні варіанти каштанових візерунків, та стануть доповненням до різних образів теплого сезону. Крім того, cultoni розширив лінійку футболок, презентуючи дві нові, які стануть базою літніх капсул прихильниць яскравих кольорів — “Каштани” і “Неоготика”.

Засновниці бренду розбавили дроп лаконічним аксесуаром з перлин, що може слугувати паском, намистом та браслетом, та гармонійно впишеться в гардероб кожної. 

www.cultoni.com | Instagram