Напередодні новорічних свят Fox Lingerie та ЦУМ Київ вже втретє об’єднуються, щоб презентувати спільну колекцію. Український бренд жіночої білизни вирішив продовжити тему попереднього кампейну — селфмейд жінок, які надихають інших бути впевненими в собі, рішучими та успішними. Новими героїнями стали засновниці брендів Fox Lingerie, Have A Rest та J’amemme: Юліана Гензель, Аліна Долініна та Юлія Ярмолюк.

«Ексклюзивна колекція Fox Lingerie х ЦУМ Київ присвячена наближенню різдвяних і новорічних свят. Речі цієї «капсули» — це ідеальні ідеї для подарунків коханим людям! Ми віримо, що клієнтки ЦУМу і Fox Lingerie почуватимуться особливими у вбраннях колекції», — коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

«Ця колекція — ода всім жінкам, яких я маю честь знати: як подруг, як колег, як українок. Вони розумні та сексуальні, вони надихають, вони — це нагадування про те, що бути жінкою — це свято бути собою», — поділилась Юліана Гензель, засновниця Fox Lingerie.

Особливий настрій колекції створюють святкові піжами: в трендовому червоному відтінку з оздобленням стразами та дві моделі чорного кольору — з пір’ям та паєтками. Для справжніх femme fatale бренд пропонує спокусливу міні-спідницю, атласний корсет, рукавички з пір’ям та грайливу прозору спідницю. Поціновувачам стриманої ефектності Fox Lingerie рекомендує червоне боді з імітацією корсету та маленьку чорну сукню. До колекції також увійшли звабливі корсети з мережива.

fox-lingerie.com | Instagram