Sabato de Sarno

Де Сарно представить свою дебютну колекцію на Тижні жіночої моди у Мілані у вересні 2023 року.

На своїй новій посаді Де Сарно очолить дизайнерську студію Будинку, підпорядковуючись Марко Біззаррі, президенту та генеральному директору Gucci, відповідаючи за визначення та вираження творчого бачення Будинку в колекціях жіночих, чоловічих, шкіряних виробів, аксесуарів і повсякденних колекціях.

Сабато Де Сарно виріс у Неаполі, Італія. Він почав свою кар’єру в Prada в 2005 році, перейшовши в Dolce & Gabbana, перш ніж приєднатися до Valentino в 2009 році, де він обіймав посади з дедалі більшою відповідальністю, нарешті був призначений Фешн Директором, який контролював чоловічі та жіночі колекції.

Марко Біззаррі, президент і генеральний директор Gucci, прокоментував: «Я радий, що Сабато приєднається до Gucci в якості нового креативного директора Дому, що займає одну з найвпливовіших посад в індустрії розкоші. Працюючи з кількістю найвідоміших італійських будинків моди класу люкс, він приносить із собою величезний і актуальний досвід. Я впевнений, що завдяки глибокому розумінню та вдячності Сабато унікальності Gucci. Він керуватиме нашими творчими командами з особливим баченням, яке допоможе написати цей захоплюючий наступний розділ, зміцнюючи авторитет Дому моди та використовуючи його багату спадщину.»

Франсуа-Анрі Піно, голова правління та генеральний директор Kering, сказав: «Через сто два роки після того, як Guccio Gucci відкрив свій перший магазин у Флоренції, Gucci залишається одним із найвідоміших, відомих і впливових будинків класу люкс у світі. З Сабато Де Сарно на чолі творчості ми впевнені, що Будинок продовжуватиме впливати на моду та культуру за допомогою дуже бажаних продуктів і колекцій, а також привноситиме унікальний і сучасний погляд на сучасну розкіш».

Сабато Де Сарно сказав: «Для мене велика честь взяти на себе роль креативного директора Gucci. Я пишаюся тим, що приєднався до Дому з такою незвичайною історією та спадщиною, яких протягом багатьох років зміг вітати та плекати цінності, у які я вірю. Я зворушений і схвильований, що можу внести своє творче бачення бренду».
Сабато де Сарно почне працювати на новій посаді, як тільки виконає всі свої зобов’язання на поточній посаді.

Про Kering:

Kering — це глобальна група Luxury, яка керує розвитком серії відомих будинків моди, виробів зі шкіри та ювелірних виробів: Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni, Boucheron, Pomellato, Dodo та Qeelin, а також Окуляри Kering. Розміщуючи креативність у центрі своєї стратегії, Kering дозволяє своїм будинкам встановлювати нові межі з точки зору їхнього творчого вираження, створюючи завтрашню розкіш у екологічний та відповідальний спосіб. Ми втілюємо ці переконання в нашому підписі: розширення можливостей уяви. У 2021 році в Kering працювало понад 42 000 співробітників, а дохід склав 17,6 мільярда євро.

Про Gucci:

Заснована у Флоренції, Італія в 1921 році, Gucci є одним із провідних світових брендів розкоші. Після сторіччя Дому Gucci йде вперед, продовжуючи переосмислювати моду та розкіш, вшановуючи креативність, італійську майстерність та інновації.